قوانین و شرایط کدال۳۶۰

کاربر گرامی، لطفاً جهت استفاده صحیح و آگاهانه، قوانین زیر را با دقت مطالعه نمایید. لازم به ذکر است که ثبت‌نام شما در سامانه به منزله تایید قوانین خواهد بود.

محتوای اطلاعاتی

  • محتوای کدال ۳۶۰ تنها در آدرس https://codal360.ir منتشر می‌شود و این وبگاه در خصوص وبگاه‌ها یا کانال‌های مشابهی که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند مسئولیتی ندارد.
  • استفاده از محتوای سامانه کدال ۳۶۰ برای عموم آزاد است و هرگونه فعالیت خارج از معمول کاربر مانند استفاده از ربات ممنوع بوده و منجر به غیر فعال‌ شدن نام کاربری یا دسترسی وی به هر نحو دیگری می‌شود. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و کدال۳۶۰ حق اعتراض و پیگیری را از طریق مراجع قانون بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
  • با توجه به اهمیت فوق العاده اطلاعیه‌های منتشر شده ناشران در بازار سرمایه، شرکت رایان بورس داده‌های ساختارمند مربوط به ناشران و اطلاعیه‌ها را در نسل جدید وب سرویس خود (مبتنی بر REST) ارایه کرده است. برای اطلاعات بیشتر به وبگاه شرکت رایان بورس مراجعه فرمایید.

استفاده از سرویس‌ها

  • سرویس گوش به زنگ جهت اطلاع‌رسانی انتشار آخرین اطلاعیه‌های ناشران، برای کاربران کدال ۳۶۰ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ارسال پیام به دلخواه کاربر می‌تواند از طریق پیامک یا ایمیل انجام گیرد. لازم به ذکر است که ارسال پیام از طریق ایمیل برای کاربران رایگان بوده و در ارسال از طریق پیامک، تعداد ۳ پیامک ابتدا رایگان و مابقی مستلزم پرداخت هزینه از سمت کاربر خواهد بود. این امکان از طریق "خرید بسته پیامکی" در پروفایل کاربران فراهم می‌باشد.
  • ارائه سرویس گوش به زنگ (اطلاع‌رسانی از طریق پیام کوتاه) به صورت بلادرنگ می‌باشد و سامانه کدال360 مسئولیتی در قبال اشکال و اختلال در شبکه‌های مخابراتی و پیام رسانی اطلاعیه‌ها با تاخیر ندارد.

ارتباط با کاربران

  • تمام مکاتبات و پاسخ‌های سامانه کدال ۳۶۰ تنها از طریق کانال‌های ارتباطی که در قسمت تماس با ما می‌باشد، صورت می‌گیرد. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و شماره همراهی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و شماره همراه رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های کدال ۳۶۰ از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس ایمیل و شماره همراه توسط كاربر، به منزله مورد تایید بودن آنها است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

  • کدال۳۶۰ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سامانه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  • کلیه فعالیت‌های کاربران در سامانه کدال ۳۶۰ ثبت و ذخیره می‌‌شود.